KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14145416
nr 1414 5416
Agnes Ahlberg
(1896-1972), Sverige
Oljemålning, "Vy från Österrike", monogramsignerad, -70. Olja på duk, 59x58, yttermått inklusive ram: 60x59 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 23 augusti 2021
kl 19:47:22
100 kr
150 kr
200 kr
800 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
Agnes Ahlberg
Läs mer om Agnes Ahlberg